Gölgekapan 4 – Ölüler Diyarından Dönüş

Karumbe’den genç maceraseverler için Gölgekapan serisi! İngiltere’nin en prestijli ödülü Blue Peter sahibi yazar Ali Sparkes imzalı Gölgekapan serisinin dördüncü kitabı “Ölüler Diyarından Dönüş” sizi yine macera dolu bir yolculuğa davet ediyor.

Özel yeteneği sayesinde şekil değiştirip bir Gölgekapan’a dönüştüğü gün, Dax Jones’un hayatı bir daha eskisi gibi olmadı. Yalnızca kendi gibi özel yetenekli çocukların okuduğu bir okula getirildi. Burada macerayı, özgürlüğü ve eğlenceyi iç içe yaşıyor, her özel yetenekli çocuk gibi o da yeteneği konusunda kendini geliştiriyordu. Dax bir Gölgekapan olabiliyor, arkadaşları gizli dünyalardan haberler alabiliyor, nesneleri hareket ettirebiliyor, görünmez olabiliyor ya da hastalıkları iyileştirebiliyorlardı.

Dax Jones, Gölgekapan güçlerini ve dünyanın en olağanüstü güçlere sahip çocuklarının sırlarını üvey annesi Gina’nın öğrenmesini planlamamıştı, ama Gina çok üzerine gelince, onu susturmak için gerçekler bir anda ağzından çıkıverdi. Sonra çığlıklar başladı…

Üstüne üstlük, Dax ve arkadaşları Gideon’un ölü kardeşleri Luke ve Catherine’i bulmak için garip bir seansa çağrılmıştı. Ölüler diyarından haber alabilecekler miydi?

Luke hâlâ hayatta olabilir miydi? Öyleyse kötü kalpli Catherine de hayattaydı ve herkesten çok Dax Jones’u ele geçirmek istiyor olabilirdi. Luke her neredeyse ona mutlaka ulaşmalılardı.

Dax Jones’u ölüler diyarında korkunç olaylar bekliyordu.

Kategoriler: , Etiketler: Ürün ID:1235

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.