İndirim!

Biorezonans

18.00  14.00 

Biorezonans yani Titreşim Tıbbı, kanserden, alerjiye, ruhsal rahatsızlıklardan, kilo problemine, bel fıtığından migrene 400’den fazla hastalık üzerindeki kanıtlanmış başarısıyla dünyanın pek çok ülkesinde modern tıp eğitimlerini kadim geleneklerle harmanlayan doktorlar tarafından uygulanıyor.

Bu yöntemin Türkiye’deki öncülerinden Dr. Sinan Akkurt, yıllardır başarıyla uyguladığı biorezonans tedavilerini ve yöntemin dayandığı prensipleri bizlerle paylaşıyor.

 

Kategoriler: , Etiketler: Ürün ID:1021

Dr. Akkurt’un bu çalışması biorezonans tedavilerinin uygulama alanlarını ve başarılarını aktarmanın ötesinde, mekanistik tıp algısına da isabetli bir eleştiri sunmaktadır.
-Dr. Yavuz Dizdar-

Bel fıtığım vardı, sevgili Sinan’la biorezonans tedavisine başladık… Şimdi Markopaşa müzikalinde dans ediyorum. Teşekkürler.
-Behzat Uygur-

Tamamlayıcı tıp metotlarını yakından takip eden biri olarak biorezonansın sağlığım üzerindeki olumlu etkilerini deneyimledim. Bu süreçte çok iyi dost olduğum Dr. Sinan Akkurt’un yazdığı bu kitap sayesinde pek çok kişi bu yöntemle tanışmanın yanı sıra, hayat kalitelerini arttıracak bilgiler edinecek.
-Çağla Kubat-

 

ISBN: 978-605-5169-74-9

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.